«Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії» Максим Кідрук

Книга: Мексиканські хроніки
Автор:
Зображення користувача olya_met.
olya_met
9.33333
Рейтинг: 9.3 (3 голоси)
 
18.03.2013 - 00:06

     Змалечку я уявляла себе індіанкою і мріяла побувати в далеких країнах, де височіють таємничі піраміди, де живуть нащадки сміливих і незвичайних індіанців. Я читала книги, статті, дивилась фільми про їх життя. З часом моєю мрією стали не тільки ці місця, а й взагалі весь світ, такий незвичайний і різноманітний. Мені хотілось побувати у всіх віддалених куточках нашої планети.
     І тому, випадково побачивши назву книги «Подорож на Пуп Землі» і прочитавши, що автор – мандрівник, який побував в тих країнах, про які я лише мрію, я вирішила познайомитись з його творчістю детальніше. А першою його книгою є саме «Мексиканські хроніки». І книга ця про здійснення Мрії. Це розповідь про те, як людина йде назустріч своїм бажанням, своїм найзухвалішим мріям. І здається, що Мексика – це ж інший континент, це ж так далеко і дорого, це ж здавалось таким недосяжним в дитинстві. Як політ на Місяць. Але, насправді, коли в тебе є бажання, сміливість і віра, то будь-яка мрія може втілитись в реальність.
     Це цікава розповідь, насичена пригодами, цікавими і захоплюючими описами Мексики, яка занурить вас у світ пірамід, джунглів і пригод. І нагадає, що у вас теж є мрії і бажання, які ви можете здійснити, які просто необхідно втілити в реальність. Бо для чого оті щоденні клопоти, дріб`язкові переживання, якщо ми забули, чого ми хотіли в дитинстві. Про що ми мріяли…
     Звичайно, потім я так само захоплено читала розповіді про острів Пасхи, про Бразилію, але про це вже іншим разом.
     Подорожуйте, фантазуйте і здійснюйте свої мрії!

Далі ...

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера