Заметіль


Мелодрама Художня література
Автор: Анна Хома
Видавництво: Видавнича компанія АРС
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Зимова історія… Холодна мов розпечений сніг. Гаряча, немов задубілі долоні. Пронизлива немов політ у прірву.
Там, куди впадеш, не буде соломи. Звідти немає стежки. Зате туди проникає з небес сліпуче сонце. Таке сонце можна побачити тільки на дні. І ти робиш свій крок, останній крок на зустріч собі. І світ припиняє своє існування. Щоб розпочатися заново в тих, хто ще не знає себе. Новим витоком, новим вихором заметілі.
Той, хто впаде, навчиться вставати. Той, хто встане, зможе розпочати шлях нагору. Той, Хто все знає наперед вийде їм назустріч.
Усім, небайдужим до зими, присвячується. Усім байдужим --також.

Автор:
Зображення користувача Helena Sakovska.
Helena Sakovska
8.25
20.03.2013 - 02:32

     Прочитала «Заметіль» Анни Хоми… І на вулиці теж була заметіль. Біла крижана заметіль посеред березня. Холодна заметіль тоді, коли чекаєш сонця, тепла і пробудження до нових надій та сподівань. Пора тремкого передчуття змін і таємних сподівань, така ще обережна та бажана весна, яка обірвалась вихором зимової заметілі. Саме так, як у романі Ані в якийсь момент обірвались надії та кохання головних героїв. Момент, коли холодне минуле наздоганяє, кружляє у такому ж безжальному вихорі заметілі, викидає на узбіччя і замітає у глибокі замети непам'яті.

Автор:
Зображення користувача таня З..
таня З.
9
06.02.2013 - 12:36

     Дякую авторці за шляхи-доріжки, які вона вказує як спосіб зануритися в себе. Книжка настільки сильна психологічними задачами, що в якийсь момент може скластися враження дежа в’ю. Здається, ти про це вже думав… Як і герої книжки, багато хто з нас, читачів, також переживає свої кінці світу. Але дуже часто не можемо пояснити причини того, що думаємо чи що відчуваємо в якийсь момент. Авторка це пояснила – все починається в дитинстві.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера