Рене Моборн

     Один з директорів INSEAD Blue Ocean Strategy Institute, співавтор бестселера «Стратегія блакитного океану».
     Народилася Рене Моборн в США. Написала чимало статей, присвячених стратегії менеджменту, які побачили світ на сторінках Academy of Management Journal, Management Science, Organization Science, Strategic Management Journal, Administrative Science Quarterly, Journal of International Business Studies, Harvard Business Review, MIT Sloan Management Review.
     Моборн посіла друге місце в рейтингу Thinkers 50 World's Top Management Gurus. Це найвища позиція в цьому рейтингу, яку коли-небудь займала жінка. 2008 Моборн отримала премію Nobels Colloquia Prize за лідерство в діловому і економічному мисленні, а також стала лауреатом премії «Кращі бізнес-лідери Франції» в категорії «Бізнес-стратегії». У 2011 році Рене стала переможницею в номінації Strategy Award рейтингу Thinkers50, в цьому ж році вона увійшла в Зал слави лідерів року журналу Fast Company. У 2012 році Рене виявилася в числі п'ятдесяти найкращих професорів бізнес-шкіл по всьому світу, згідно з рейтингом Fortune.com. У 2013 році вона стала однією з п'яти кращих професорів бізнес-шкіл в усьому світі за рейтингом МВА.
     Разом з Кім Чаном Рене написала книгу «Стратегія блакитного океану. Як знайти або створити ринок, вільний від інших гравців », яка стала абсолютним світовим бестселером і отримала безліч нагород, в тому числі «Краща бізнес-книга 2005» на Франкфуртському книжковому ярмарку. У 2005 році вона також увійшла в десятку кращих бізнес-книг, за даними сайту Amazon, і була включена в список сорока найвпливовіших книг в історії Китайської Народної Республіки (1949-2009).
     Разом з Кім Чаном Рене Моборн є співзасновником Blue Ocean Strategy Network (BOSN) - світового співтовариства концепції Blue Ocean Strategy.

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера